O nas

Agencja mocno interaktywna

KRĘCIMY REKLAMĄ W SIECI
SŁÓW
KILKA
O NAS
Travi Design jest już z Wami
od ponad 10 lat!

Od dekady Travi Design oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania ecommerce. Każdego dnia staramy się tworzyć internet lepszym. Wsłuchujemy się w rytm dynamicznie rozwijającej się sieci aby dać Wam produkty najwyższej jakości.

Co oferujemy dla Twojej firmy? Jako agencja interaktywna skupiamy się przede wszystkim na rozwiązaniach ecommerce, ale nie tylko. Projektujemy dla naszych klientów m.in: sklepy internetowe, strony internetowe, szablony Allegro, szablony eBay, logo oraz grafikę na potrzeby reklamy zewnętrznej. Tworzymy projekty opakowań, ulotki, broszury, foldery, katalogi i wszystko inne co może przydać Ci się w prowadzeniu skutecznej kampanii outdoorowej. Travi Design to również reklama w mediach społeczniościowych. Prowadzimy złożone kampanię w social mediach, jak również zajmujemy się obsługą kont na portalach typu: Facebook czy Instagram. Właścicielom sklepów internetowych oferujemy również obsługę sklepów online. To jednak nie wszystko! Nasza agencja oferuje Ci również marketing szeptany i copywriting. Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz syskać.

Dlaczego my? Travi Design oferuje Ci prawdopodobnie najlepszy stosunek ceny do jakości w kraju. Każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenie które wykorzystujemy w tworzeniu nowych projektów. Zdajemy sobię sprawę, że w reklamie (tej internetowej i nie tylko) ważna jest jakość obrazu dlatego projektując nowe logo, czy sklep staramy się włożyć w swoją pracę całe serce. Dajemy Ci gwarancję dobrze wykonanej usługi.

Co nas wyróżnia? Nie jesteśmy kolejną świeżo powstałą "agencją" za którą kryje się tak naprawde jeden człowiek udający wielką korporację. Tworzymy zespół ludzi z pasją. Travi Design to sprawdzona marka. Współpracowaliśmy z dużymi korporacjami jak również lokalnymi firmami dlatego rozumiemy filozofię każdego biznesu. Nieważne czy prowadzisz mały sklep internetowy czy jesteś członkiem międzynarodowej firmy, razem z nami uda Ci się zrealizować swoje plany.


kontakt

KONTAKT

infolinia: (42) 288-2000
e-mail: kontakt@travi-design.pl
zamów rozmowę

ZAMÓW ROZMOWĘ

Twój numer:


Wyślij zapytanie

szablony allegro, projektowanie stron internetowych, projektowanie sklepów internetowych, szablony eBay, marketing szeptany, buzz marketing, obsługa facebook, social media, obsługa sklepów internetowych, projektowanie logo