Zaczynając swoją przygodę ze sprzedażą w internecie z pewnością natknąłeś się na różne dodatki które mogą zwiększyć atrakcyjność twojej oferty na Allegro. Zaczynając od prostych ikonek poprzez panele miniatur, a na szablonach allegro kończąc.

Spora część z nich jest dostępna w sieci za darmo co z reguły oznacza że ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Należy pamiętać o tym, że sam szablon allegro to połowa twojego sukcesu ponieważ stanowi jedyną reklamę w serwisie. Dlatego warto zadbać o to aby był niepowtarzalny i wyjątkowy. Nasza agencja pomoże ci stworzyć wyjątkową oprawę twojego produktu. Otrzymasz nie tylko szablon ale również miniaturkę aukcji która wyróżni twoja ofertę na tle konkurencji, stronę o mnie i wiele więcej.

Allegro od dawna jest głównym źródłem dochodu wielu firm w Polsce. Jest to obecnie największy portal tego typu w kraju. ilość sklepów internetowych rośnie z roku na rok i wzrost ten będzie się utrzymywał a nawet przyśpieszy gdyż wiele osób przekonało się o tym, że zakupy przez internet są po pierwsze wygodne a po drugie tanie. Jeśli szukałeś kiedyś jakiegoś produkty w internecie to z pewnością zauważyłeś, że w sieci można go było kupić za cenę nawet 30% tańszą niż w sklepie stacjonarnym. To właśnie zachęca co raz większą ilość osób do zakupów w internecie.

Jeśli nosisz się z pomysłem otwarcia własnego e-sklepu to nie czekaj. Konkurencja pojawia się każdego dnia, a jej ilość rośnie w zastraszającym tempie. Nie pozwól się wyprzedzić i zacznij działać. Specjaliści z Travi Design chętnie pomogą ci wystartować z dobrej pozycji.